Josh Duhamel

Joshua David Duhamel

7,7
14 694 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Duhamel

normalnie kocham tego gościa - jest przeidealny! :D ta klata, genialne spojrzenie i taki chłopięcy urok - kurcze gdzie się tacy rodzą? eeeech :D kocham go za wygraj randkę i Las Vegas, naturalnie... seks w czystej postaci :D

Seniorita

Nie ma ideałów są prawie idealni...ale masz racje On jest wspaniały no i gra w filmie Transformers <serduszka>

Seniorita

no non takkk masz racje on jes cool i mozesz zagłosowac na niego na moim blogu a moze on wygra pozdrawiam:):)

Seniorita

w Transformers normalnie miodzio... miło było popatrzeć ;-)

Seniorita

Cały ten temat i posty powyżej to dowód na to jak głupie i śmieszne są nastolatki, które wzdychają do zdjęcia i płaczą że nie będą miały takiego "ciacha". Chętnie bym was zgnębiła siksy.

Violet_7

hm w sumie chciałaś odpowiedzieć akurat na TEN temat to Ci się chyba coś pomysliło. jak masz być dla kogoś przykra to sobie załóż własny temat na którym będziesz narzekać na wszystko i wszystkich.

Violet_7

aha, tak - i sama jestes głupia i śmieszna.

Seniorita

Ja też z chęciom bym mu obciągną

uwielbiam laske

____________2

a jak by cie uraczył śmietanką? xD

Seniorita

Taaa...Ale już zajęty :(
A mi się podoba w filmie "Transformers" (Widok żołnierza walczącego z robotami...ahh...:))
i w "Wygraj randkę" Niestety nie oglądałam nigdy "Las vegas" :(

A fergie to niezła szczęściara :P

Ciuszek

dajcie spokój, taka Fergie nie ma u niego szans, on jest mój xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones