Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

Witajcie, mam kilka pytań, mam nadzieję, że będziecie mi mogli na nie odpowiedzieć, bo w sumie jestem pod koniec drugiego sezonu dopiero, ale chciałabym się dowiedzieć jak skończy się ta cała sprawa z Francie? Została zabita, zastąpiona genetycznym odpowiednikiem i co dalej? Przeczytałam też, że po tym jak Sydney zniknie Vaughn weźmie ślub z oszustką, czy będzie ją kochał? Czy zawiąże się z nią żeby zapomnieć?

sorry, już sama nie pamiętam. oglądałam to tak dawno temu...
wiem, że końcówka bardzo mnie zaskoczyła. nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.
jak sobie coś przypomnę to dam znać ;)

Hej. Francie zginęła, agentka która ją udaję zginie z rąk Sydney w ost odcinku tego sezonu, w międzyczasie "Francie" narobi Syd trochę kłopotów, będzie podkładać jej podsłuch, kamerę i będzie hipnotyzować Willa aby wyciągnąć trochę informacji. Po walce Syd i Francie, Syd obudzi się w Hong Kongu i dowie się, że minęły już 2 lata od jej zniknięcia i wszyscy uznali ją za zmarłą. Dowie się też, że Vaughn ma żonę. Tak kończy się ten sezon, zaczęłam już trzeci, ale póki co nie wyjaśniło się nic. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje. Syd próbuje dowiedzieć się, gdzie była przez te 2 lata. Poznajemy też żonę Vaughn'a. Jeśli chcesz dowiedzieć się co będzie dalej sezony 1-4 możesz obejrzeć na stronie www.serialeonline.pl Pozdrawiam ;)

Ewelina_1807

Już pamiętam! Dzięki za odświeżenie pamięcie ;)
czy Vaughn nie miał dziecka? wydaje mi się, że jak znalazł Syd po 2 latach to powiedział jej o żonie i dziecku. jednak nie jestem pewna...

Nie, dziecka nie ma, ale z tego co wiem niedługo będzie miał je z Syd. Bodajże w 4 sezonie, na początku, a może nawet na końcu trzeciego Syd dowie się, że jest w ciąży i będzie myślała że Vaughn nie żyje..
A co do żony Vaughn'a to wiem tyle, że pracuje dla Przymierza, czyli dla wroga CIA. Okazuje się to chyba w 10 odcinku 3 sezonu.

Ewelina_1807

kurdeeeee, to widzę, że wszystko mi się pokićkało ;P
to było tak dawno. dzięki, że przypomniałaś najważniejsze fragmenty.
chyba zacznę oglądać znowu ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones