Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 502 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

bardzo przypomina Rachel McAdams ("Pamiętnik")

casablancasia

Może troszkę, ale dla mnie naprawdę minimalnie ;)

Metaxa

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee

casablancasia

McAdams jest zdecydowanie ładniejsza.Zresztą aktorką też jest lepszą :)

Martin_Eden

Jennifer nie jest podobna do RAchel :/

i Rachel jest lepsza

casablancasia

Faktycznie, są do siebie podobne... Ale żadna z nich nie jest piękna.

casablancasia

no chyba sobie żartujesz?????
pod żadnym względem nie są do siebie podobne...
Rachel jest piękna

smerfetka

bardziej przypomina Hillary Swank ale tylko z wyglądu tzw. twarzy

_Holly_

nie nie nie nie !! Rachel to NAJPIĘKNIEJSZA (według mnie) aktorka powyżej 30 !! Nie przypomina tej Garner.

Malazaa

Nie mogę z was... Rachel McAdams jest szpetna!!! Za to Jennifer Garner jest bardzo ładna :)...

Goku

Już nie przesadzajcie iż Jennifer Garner jest tak okropna! Moim zdaniem jest naprawdę ładna i urody można jej pozazdrośćić! A jeśli chodzi o jej podobnieństwo do Rachel MCAdams to jest minimalne.

casablancasia

CO TY GADASZ!!! Rachel jest sliczna.. a jen jest brzydka.. ZERO PODOBNIENSTWA Z RESZTA

guga_buzka

inni mowia ze do hilary swank........... zreszta co to za glupie gadki ten jest podobny do tego itd.... no i co z tego?? :|

CigarAficionado

Ale wy tu głupoty piszecie... (co niektórzy)
Rachel to jedna z najpiękniejszych aktorek. Posiada również duży talent aktorski, a Jennifer nie jest jakąś nie wiadomo jaką pięknością, ale nie jest brzydka!

Promiscuous_Girl

Jasne, że nie jest brzydka xd Ale jak dla mnie to przypomina Hilary Swank... chociaż po bliższej analizie Jenn jest ładniejsza.

Pearlx3

jennifer jest naturalna!!! Porównajcie sobie pamelę anderson wyretuszowaną i "na żywo".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones