Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

jej najnowszy film zarobił w pierwszy weekend......................................................................... ................................... 8mln $!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedy sweet home alabama w I weekend 35 mnl!!!!!! a Królowa z Mirren, która jest w kinach id września 4 mln!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaha

_Holly_

Co ma piernik do wiatraka? Dlaczego porównujesz Jennifer do Reese? Jak Ci się nudzi, to porównaj siebie do miss USA :]

Integra_2

Nie tylko do Reese ale i do Mirren. Porównuję ją do lepszych. mój znajomy mówi że to dziadostwo. a siebie porównaj do Miss World<lol>

_Holly_

Mi się tak nie nudzi, żebym miała porównywać aktorów do swoich ulubionych aktorów, a co dopiero siebie do miss world :]

Pozdrawiam:)

Integra_2

jakiej REESE sweet home alabama TO NIE FILM Z REESE

sparrow19

sorki pomylilo m isie hehehe moze dlatego ja porownal bo Reese jest lepsza aktorka

_Holly_

No coz:) Ja Jennifer lubie dla mnie jest dobra aktorka, nie rewelacyjna ale po prostu dobra. I moze filmy z jej udzialem nie zawsze sa swietne to widac ze dziewczyna sie stara:) I coz nie moglas napisac po prostu ze nie przepadasz za Panią Garner tylko porownywac ja do innych?;) A i jeszcze jedno film "Dzis 13, jutro 30" wiadomo arcydzielem nie jest ale to przyjemny filmik:)(przynajmniej w moim odczuciu):) Natomias w tym glosowaniu: http://www.filmweb.pl/blog/entry/456135/Najgorsze+filmy++%29.html#komentarze zostal uznany za jeden z najgorszych filmow wszechczasow:)
Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones