Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

Nie cierpię tej typiary. Uważam że jest brzydka, wargata i ma odstające uszy.

furmann

Dobra, wszyscy już to wiedzą. Nie musisz zakładać kolejnych tematów.

Melissa

Wiem ,że nie muszę, ale moge i dlatego zakładam.

furmann

I co chcesz tym osiągnąć? Chcesz zyskać tytuł forumowego trolla?

Melissa

Jeżeli Cię to tak bardzo razi w oczy to wcale nie musisz tego czytać. Pozdrawiam

furmann

Serio? To może zaprzestań na jednej wypowiedzi. Nie musisz zamieszczać swojej opinii w każdym wątku dotyczącym Jen. I jedynie konstruktywna krytyka jest na miejscu. Jeśli nie podoba Ci się jej wygląd, to nie musisz oglądać filmów z jej udziałem, nie sądzisz? Skup się na swoich ulubieńcach.
Nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji. Po prostu zastanów się, co piszesz.

Melissa

Ja doskonale wiem co piszę a Ty nie musisz tego ciągle komentować ,bo ja mam prawo zamieszczać tu swoją opinię!

furmann

ciekawe jak ty wyglądasz bo albo narcyz albo prawdziwy zawalidroga furmańska

furmann

boś zwykły h...j tępy

furmann

Ja z kolei nie cierpię komentarzy na poziomie dna mulistego, które niczego nie wnoszą. Kogo obchodzi fakt, że jesteś chamem?

estella_bluebell

aktorki/aktorów ocenia się za grę aktorską, wyczucie roli i 'życie' filmem, a nie za odstające uszy. Dorośnij.

furmann

Wstawianie Jen oceny 1 za wygląd ? Żałosne.

furmann

Mnie się bardzo jej figura nie podoba ;) Uważam że nie ma bioder i wcięcia w talii. Ale to moja opinia xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
furmann

A ja się akurat w pełni zgodzę z opinią zakładającego temat. Co więcej , nie uważam , żeby jego komentarz był ''na poziomie dna mulistego'' jak to nazwała estella_bluebell. Byłoby tak gdyby aktorkę zwyzywał (dla tych nieposiadających wyobraźni , chodzi mi o zastosowanie słów typu dzi*ka , s*ka itp). To rzeczywiście jest dno w pełnej rozciągłości tego słowa. Ale nazwanie kogoś uszatkiem??? Nie wydaje mi się , żeby było to takie straszne , jak wszyscy usiłujecie to przedstawić. Ponad to opinia hobbest , że ''aktorki/aktorów ocenia się za grę aktorską, wyczucie roli i 'życie' filmem'' - oczywiście święta racja , ale nie od dzisiaj wiadomo , że aktor/aktorka zarabia również twarzą. Ma się PREZENTOWAĆ , dlatego ma od tego sztab stylistów. Poza tym decydując się na karierę aktorską , musisz się liczyć z tym , że twój wygląd będzie oceniany. Jesteś wtedy osobą publiczną , której sukienka , fryzura , makijaż czy USZY są chwalone lub krytykowane i taka kolej rzeczy. Moim zdaniem krytyka zwyczajnie mało ciekawej Jennifer Garner (która próbowała być seksi w Daredevil i o matko... wyszło jak wyszło) jest w pełni uzasadniona.

furmann

Mi nie przeszkadzają jej uszy tylko to że zawsze ma otwarte usta... podobno przy złej operacji plastycznej czy wstrzyknięciu nieprawidłowo botoksu tak zostaje.. no dobra jest gwiazdką a one lubią pracować nad swoim wyglądem "grają swoim ciałem" w końcu ... to ich warsztat.. ale ok nie ważne skąd to ma ale strasznie to ujednolica postacie które gra...i umniejsza jej warsztat.

furmann

A kogo to obchodzi? Nigdy nie zrozumiem tego typu komentarzy.

furmann

Moim zdaniem jest bardzo ładna.

użytkownik usunięty
Carmellia

Uszatek to nazwa szpiega :).

Haha, spoko :D

furmann

...i na pewno wali jej z paszczy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones