Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

Mnie najbardziej spodobał sie sezon 3 :) za tą historie ze zniknięciem Sydney na 2 lata ! (pierwsze 11 odcinków ogląda się po prostu jak jeden długi film trwajacy 460 minut :D
1. Sezon 3
2. Sezon 2
3. Sezon 1
4. Sezon 4

sebek_8

Hej!
Heh, a mi sie wlasnie przez te 11 odc 3 sezon nie podobal. Dlaczego? Bo wszystko krecilo sie wokol trzech czy czterech watkow i moim zdaniem bylo za bardzo monotonne. Heh, jednym z plusow 3 sezonu jest to, ze Vaughn staje sie w koncu mezczyzna (bo wczesniej byl moim zdaniem mimozą :P).
1. sezon 1
2. sezon 2
3. sezon 4
4. sezon 3
Musze powiedziec ze 4 sezon pozytywnie mnie zaskoczyl. nie byl on tak mocny jak 1 czy 2, ale pomimo kilku wpadek zawieral kilka super pomyslow i kilka nowych, interesujacych watkow. No i nie mozemy zapomniec o jego koncu, ktory poprostu wymiata!
Pozdrawiam!

sebek_8

Hej!
Heh, a mi sie wlasnie przez te 11 odc 3 sezon nie podobal. Dlaczego? Bo wszystko krecilo sie wokol trzech czy czterech watkow i moim zdaniem bylo za bardzo monotonne. Heh, jednym z plusow 3 sezonu jest to, ze Vaughn staje sie w koncu mezczyzna (bo wczesniej byl moim zdaniem mimozą :P).
1. sezon 1
2. sezon 2
3. sezon 4
4. sezon 3
Musze powiedziec ze 4 sezon pozytywnie mnie zaskoczyl. nie byl on tak mocny jak 1 czy 2, ale pomimo kilku wpadek zawieral kilka super pomyslow i kilka nowych, interesujacych watkow. No i nie mozemy zapomniec o jego koncu, ktory poprostu wymiata!
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Aneszka

Wyjęłaś mi to z ust! Zupełnie to samo sądzę o każdym z sezonów. 5-tka już trwa (jak na razie było 5 odcinków) i to już nie to samo (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Mimo to- nadal oglądam i czekam na rozwój wypadków. Tzw clifhangers z każdego sezonu (poza 3-cim, bo był taki nijaki i rozeszło się po kościach z tym, co obiecywał) po prostu WYMIATAJĄ!!! Lepszego kawałka TV nie uświadczy się nigdzie indziej. Choć trzeba przyznać, że LOST, ER, Friends, Coupling, Spooks oraz Fawlty Towers i Allo Allo też są dla mnie niedościgłym telewizyjnym wzorem serialowym, to ALIAS jest i będzie numerem 1. Jen Garner jest świetna i mam nadzieję, że nie da z siebie zrobić "następnej Julii Roberts". Ona po prostu jest o niebo lepszą aktorką i zdecydowanie piękniejszą i sympatyczniejszą kobietą niż wyniosła Julia.

noo ludziska 5 Season Jest The Best ! Jak Wiecie ( Ci Co Ogladali) w 1 Odcinku 5 Sezonu Stalo Sie Michaelowi, ale w 5x11 Juz Wszystko Wiadomo ... ;)
Jestem Juz Na 15 Odcinku 5 Sezonu i Czekam az 16 Bedzie Dostepny ( czyli 16-17 1,5/h Podwojny Odcinek ) !!

Bedzie Sie Dzialo !! ^^


Piaty Prorok Nie Ma Szans !! (Sloane Także ... )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones