Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

fantastyczna! ja ją osobiście uwielbiam, sympatyczna i urocza, śliczna kobieta, piękny uśmiech :) z przyjemnościa oglądam ją na ekranie :)

czarna404

Przepraszam, w którym miejscu ona jest śliczna?

Max66

Maxsiu nie pajacuj tylko sobie obejrzyj film Walentynki a zobaczysz jak niezwykle piękną i zgrabną Jennifer jest kobitką.

tomucho77

Znam ją z kilku filmów (Walentynek nie widziałem), nie przeczę, że jest zgrabna, ale nie przypadła mi zbyt do gustu. Ja mógłbym równie dobrze spytać, Tom, czemu pajacujesz w sprawie Muchy, która mi się podoba :-))) ?

Max66

Dlatego pajacuję bo pani Mucha nie umie utrzymać języka na wodzy i nawet o papieżu wyraża się nie przychylnie - używa jego do tych swoich durnych żarcików i porównań.

tomucho77

No, chyba, że patrzysz na to pod tym kątem. Nie znam jej żartów o papieżu, choć jako ateista nie podchodziłbym do nich zbyt emocjonalnie (oczywiście szanuję go jako człowieka). Nie widzę też problemu w tym, że podobają nam się różne laski - ja bym chętniej pobzykał z Muchą, choć pod względem aktorstwa Anka mogłaby buty czyścić Jennifer :-)

czarna404

u mnie ma wielkiego plusa za rolę Elektry ;-) a tak ogólnie to też ją lubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones