Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

Podajcie jakiś dobry film w którym grała główną rolę! XD nie serial!!!!!!!! bo ja osobiście nie widzę czegoś ciekawego w jej filmografii co innego Keira Kinghtley Charlize Theron czy Reese Witherspoon!! tam to jest co oglądać . Kinghtley Piraci z karaibów Duma i uprzedzenie król artur Theron Monster North Country słodki listopad Witherspoon Walk the line Just like heaven sweet homa alabama szkołą uwodzenia wybory Legally blonde. Obie panie mają OSCARY a Keira nominację. a ona golden globa za serial!!! hahahaha nie ma co daję jej z czystym sumnieniem jak jej mężowi ocenę 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_Holly_

Jesteś kretynką czy tylko udajesz? Chyba jednak to pierwsze.

_Holly_

dlaczego tak mówisz???? tov podaj jakiś sensowny film z tą panią w roli głównej bo ja nie widzę^^!!!!!!

_Holly_

A ile wogóle widziałaś filmów z Jennifer??
Mi się podobała w Daredevilu chociaż grała postać drugoplanową...
W "Dziś 13 jutro 30" też bardzo fajnie grała...
Na Elektre też się nieskarże chociaż mogło być lepiej,
Moim zdaniem jako aktorka sprawdza się świetnie,umie grać w poważnych filmach,dramatach np Zoja (super film):), przygodówkach w dynamiczną akcją np Daredevil no i wreszcie w komediach "Dziś 13 jutro 30".

Matt_19_

sie składa że widziałam te filmy i jeszcze mr magoo złap mnie... perl harbor alias i stary gdzie jest moja bryka i mnie nie powaliła .... nie co ja piszę powaliła mnie ale ze śmiechu! wiesz ile trwały zdjęcia z jej u działem u złap mnie jeśli potrafisz???????? JEDEN DZIEŃ!!!!!!!!!!!!! uważam że baba nie ma talentu.. ale każdy ma swój gust i tak jak pewna osoba się wypowiedziała( nie przytocze imienia kariery jej nie wróżę) aha jeszcze oglądałam zwiastun do catch and relase i tam TRAGEDIA~!!!!!!!!!1` JAKĄ ONA MA TAM FIGURĘ!!!!!!!! każdy ma swój gust jedni chwalą Paris Hilton za grę aktorską choć jest beznadziejna a jedni (w tym ja i inne osoby) wolą oglądać laureatkę OSCARA Reese Witherspoon. ale jak już pisałam każdy ma swój gus...


PZDR 4 U! ( NIE OBRAŹCIE SIĘ ALE TO MOJE ZDANIE)

_Holly_

no wlasnie PO CO TO PISZESZ SKORO KAZYD MA SWOJ GUST! Zastanow sie czasem! Ja np. nie przepadam za Reese a nie pisze tekstow "ta baba nie ma talentu" sorry mala opanuj sie!

Sachi

Wiadomo, że jak lubisz Charlize Theron, Reese Witherspoon i Keire Knightley, to będziesz uważała wszystkie filmy, w których zagrały te aktorki za wyśmienite. Ja również je lubię, ale czasami trzeba krytyczniej spojrzeć na ich grę i filmy, w których zagrały.

Pozdrawiam :]

_Holly_

Myślę, że nie udaje.


<wciąż za krótki?>

_Holly_

Reese Witherspoon jest beznadziejna, jak ją widzę to ...
pewnie przez ten idiotyczny film " legalna blondynka "

_Holly_

może i nie zagrała w jakiś super filmie... ale uważam, że jest bardzo słodka :) i jest coś w jej spojrzeniu co trudno wyrazić, ale przez to spojrzenie ją lubię

_Holly_

W "Juno" zagrała całkiem w porządku...

Zygfryd666

ja oglądałem dwa filmy z jej udziałem:

Dziś 13-30
i Juno

Są to moje ulubione filmy!

jakie jeszcze znacie produkcje, gdzie gra Jenn i są tak samo fajnei zrobione??!!

Careyomaniak

W dziś 13 jutro 30 zagrała bardzo fajnie. Może nie jest tak dobra jak Reese ale napewno jest o wiele lepsza od tycg pseudo gwiazdek Jak Miley Cyrus czy Vanessa Hudgens

sara137_2

_Holly_ - Może Garner nie ma na swoim koncie jakichś bardzo dobrych filmów, ale przynajmniej dobrze w nich gra. W przeciwieństwie do Keiry 'dechy' Knightley, która gra jak decha, wygląda jak decha i aż chciałoby się powiedzieć - jest dechą ;). Ustawmy zamiast niej manekina i nic się nie zmieni. Co ja powiedziałem? Manekina? A po co przepłacać? Powieśmy sukienkę na wieszaku i otrzymamy Keirę Knightley! Co do reszty masz rację - Reese lubię, a do Theron nic nie mam ;).

Goku

popiram komentarz goku o keirze:) A Jennifer Garner jest świetna! Dla fanów tego typu filmów polecam Królestwo

Goku

prosze teraz niektorzy Goku, ocieniaja juz aktorki przez to jaka jest ich waga tudziez wyglad. wcale nie jestes lepszy w swoich komentarzach od Holy...

_Holly_

uwazam że Jennifer Garner jest bardzo utalentowaną aktorka. Film Elktra jest świetny (nierozumiem czemu niektórzy się go czepiaja, jest lepszy choćby od Piratów z Karaibów), a komedia Dziś 13, jutro 30 została uznana za najlepsza komedie 2004 roku. po za tym serial Agentka o stu Twarzach należy do czołówki najlepszych seriali, a Keira ma na swoim koncie nominację do Oskara i to wszystko. Trochę malo by być gwiazdą wielkiego formatu. Po za tym to Jennifer wręczała już Oskary i stała obok najwiekszych gwiazd mimo ze nie miała żadnej nominacji. Jeśli chodzi o pozostałe aktorki to Reese zagła fajnie jedynie w Legalnej Blondynce, a z Theron jeszcze nie widziałem fajnego filmu bo Monster jest beznadziejny.

joelsluczka

"Film Elktra jest świetny (nierozumiem czemu niektórzy się go czepiaja, jest lepszy choćby od Piratów z Karaibów)"

LOL, ładne bzdury. Oceny tych dwoch filmow na filmwebie oraz imdb mowia same za siebie...

Keremere

Dwa posty na górze to bełkot - Porównywanie samych średnich aktorek z Jennifer Garder (która też jest średnia), to bzdura, a pisanie o ocenach na IMDB to czysty debilizm - mamy podążać za tłumem?

Sorry za dosadność tego co napisałem, ale za przeproszeniem PIEPRZYCIE W BAMBUS MOI DRODZY.

Poczekajmy, aż każda z tych aktorek NAPRAWDĘ coś pokaże.

Zygfryd666

Ale chyba sam przyznasz, ze Piraci z Karaibow sa o niebo lepszym filmem niz Elektra, a oceny na IMDB/Filmwebie dobrze to odzwierciedlaja. W Piratach juz sam Depp wg mnie masakruje (w sensie pozytywnym) wiekszosc tego typu filmow, nie mowiac juz o calej reszta, czyli pozostali aktorzy, efekty, fabula, akcja, humor...

Keremere

Zgodzę się, aczkolwiek jeśli chodzi o część pierwszą, bo druga i trzecia jest po prostu jej kopią. Gdyby nie Deep ta seria by leżała. ;)

A Elektra, to nic innego, jak kolejny beznadziejny film o superbohater...ce. Kolejny film, jakich było i będzie jeszcze parę.

Zygfryd666

Wiem, że Elektra arcydziełem nie jest, ale oglądałam go już kilka razy- podoba mi się, bo gra tam Jen, no i moja ulubona aktorka (czyli ta którą najbardziej lubię, co nie znaczy, że jest świetną aktorką) Natassia Malthe.
Co do Piratów to 1 jest świetna, ale nie ma co ukrywać, że chyba wszyscy kochają kapitana Jacka:).
Jako feministka podoba mi się, że to kolejny film o superbohaterce, bo niby dlaczego mają powstawać jedynie filmy o superbohaterach??? ;)

_Holly_

w Juno i Królestwie wg mnie bardzo dobrze zagrała.

_Holly_

Witam!
Błędem jest w ogóle porównywanie tych 3 aktorek. To tak jakby zestawić dokonania Jasona Stathama, Christiana Bale'a i "pięknego" Leo. Jakoś nie wyobrażam sobie Reese biegającej z mieczem, w obcisłym gumowym stroju i wciskającej grdykę facetowi 2x większemu ;) Zresztą Charlize niestety też to za bardzo nie wyszło... Jennifer jest typową aktorką filmów akcji, fantasy czy innych tego typu - tu się sprawdza. Aczkolwiek podobała mi się również w Juno czy Złap i wypuść. Zarówno Reese jak i Charlize częściej grają w dramatach i może to spowodowało, że cenisz je wyżej. Ale nie musisz od razu gnoić aktorki, która woli sobie powalczyć albo rozczulać widzów w komedii romantycznej. Jest wiele filmów z tymi aktorkami, które lubię. I nie porównuję Monster z Elektrą ani tym bardziej ze Szkołą uwodzenia (krówka Reese była świetna ;)) - polecam przy okazji Niebezpieczne związki z Close, Malkovichem i innymi "gwiazdami". Po prostu oglądam sobie taki film na jaki mam nastrój i zgodnie z tym nastrojem go oceniam. Chyba, że Twoja wypowiedź to tylko prowokacja.
Ktoś napisał w odpowiedzi, że nie zna dobrze zagranej roli Charlize. Padły już tytuły Słodki listopad i Monster. Polecam również Żonę astronauty i Adwokata diabła.
Zanim zaczniecie coś oglądać przeczytajcie o czym jest dany film - zaoszczędzicie sobie czasu. I nie oceniajcie aktorów czy filmów po tym ile nagród zdobyły - niektóre świetne filmy pozostały niedocenione, a niektóre źle ocenione filmy mogą Wam akurat przypaść do gustu.
Miłego oglądania :)

zijon

Zgadzam się. Charlize latająca z mieczami czy czym tam jeszcze, po prostu jakoś by nie pasowała.

Garner bardzo mi się spodobała w "dziś 13 jutro 30". W komediach nawet się sprawdza. Druga sprawa ze nie zawsze gra w najlepszych filmach. Nie powiem żebym ją jakoś bardzo lubił.
Jako że jestem facetem, lubię mase innych aktorek, ale ta też gdzieś siedzi zapamiętana. Keire, Charlize, Reese też lubię ale jak powiedział przedmówca, trochę cięzko jest je wszystkie porównywać.

matix87

Skoro tak sądzisz to powinieneś obejrzeć Charlize w Aeon Flux, gdzie lata niemalże z mieczami i jest w tym świetna ;)

A co do Jennifer : jest świetną aktorką, ale zaznaczyć trzeba, że celuje ona w określony rodzaj filmów tzn. sci-fi i przygodowe, gdyż do nich ma najlepsze przygotowanie zawodowe - mowa tu o jej fizycznych walorach i niesamowitej kondycji. Trzeba ją za to pochwalić - robi to co robi dobrze i trzyma się tego nie rozmieniając się na drobne.

_Holly_

Holly, popracuj nad ilością wykrzykników w twoich wypowiedziach bo jest ich o wiele za dużo.

_Holly_

'Dziś 13 jutro 30' i tyle w temacie :)

ps. czytałam gdzieś, że gdy ktoś używa więcej niż 3 wykrzykniki w jednym zdaniu to ponoć ma zjechany garnek ;)

_Holly_

Dobry film z Jennifer Garner w roli głównej - "Elektra". Świetnie grała też w "Daredevilu", ale to już rola drugoplanowa.

_Holly_

To polecam ci beznadzejo film Walentynki i jej genialną drugoplanową rolę. Że takim ludziom dali prawo wolnego wypowiadania się na forach internetowych a co najgorsze tacy ludzie jeszcze oceniają lub zaniżają noty dla aktorek z niewiadomo jakiego powodu ?

Powiadam ci dziewczyno Jennifer jest genialna w każdej roli choćby była ona piątoplanowa.
Śmiać mi się chce z ludzi dla których wyznacznikiem aktorstwa jest to jakie aktorka gra role- takich ludków powinni zamykać w wariatkowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones