PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759403}
6,1 3 649
ocen
6,1 10 1 3649
Zaginiony bez śladu
powrót do forum filmu Zaginiony bez śladu

Niestety przegadany i przefilozofowany, praktycznie nic się w tym filmie nie dzieje, w dodatku na koniec całkowicie zabrakło autorom pomysłu. Film nawet ciekawy, ale nie we wszystkim konsekwentny:

"Chyba rozumiecie, że nie odrzuciłem żony, ani mojego życia na przedmieściach. Nigdy nie opuściłem mojej rodziny. Opuściłem samego siebie."

W tym zdaniu jest sprzeczność, bo rodzinę opuścił żeby się świetnie bawić swoim ego ich kosztem i zostać świńskim podglądaczem (a więc nie opuścił siebie, tylko właśnie wtedy nim był przez te dni). Film jest pełen podobnych nielogicznych "przemyśleń".

We mnie także duży niesmak ze scenami miłosnymi i w ogóle wątkami erotycznymi między facetem pod siedemdziesiątkę, a młodszą od niego o co najmniej 30 lat kobietą. No sorry, ale gdzie to taki pomarszczony, przygarbiony, stetryczały, obwisły worek liże taką młodą laskę... Są pewne granice dobrego smaku i gerontofilia była w tym filmie zbędna i mocno go zniesmaczyła, bo wystarczyło dać na głównego bohatera po prostu kogoś młodszego.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Bryan Cranston - 60 lat
Jennifer Garner I - 44 lata

Leszy2

Ale ona wyglada jak dwudziestolatka a on jak jej dziadek.

ocenił(a) film na 6
Lidia_nas

Ciekawe co byś powiedziała, gdyby było na odwrót.

ocenił(a) film na 8
mordachamordasinski

Najbardziej niesmaczne jest doszukiwanie się gerontofilii. Wiesz, że na świecie istnieją ludzie z gustem odmiennym od ciebie?

ocenił(a) film na 5
Adronitis

A wiesz, że obraz tworzy się o po to, żeby go ktoś odbierał?

mordachamordasinski

W takim razie stworzono go dla odbiorcy o innej wrażliwości od twojej.

mordachamordasinski

Wreszcie ktoś napisał to co chyba większość myślała. Nie widziałam początku i zastanawiałam się czy bylo w filmie coś na ten temat, że między nimi jest tak duża różnica wieku, ona wciąż młoda a on widzi jaki jest stary i dlatego jest taki zazdrosny? Wówczas taka taka obsada miałaby sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones