PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701515}

Uwiązani

Men, Women & Children
6,6 19 257
ocen
6,6 10 1 19257
6,8 5
ocen krytyków
Uwiązani
powrót do forum filmu Uwiązani

nie rozumiem dlaczego to sie nie stało i mam cicha nadzieje że jeszcze się to wydarzy. szkoda filmu żeby go nie obejrzeć. dobry dla młodziezy jak i rodziców którzy nie bardzo rozumieją swoje dzieci. daje do myślenia i pokazuje że takie rzeczy jak próby samobójcze z powodu chwilowego dołka czy ciąża są często spotykane. pokazuje też jak sobie z tym radzić.. a raczej nie radzić, jak również to że czasami po prostu trzeba zaufać dziecku i dać mu troche wolności bo inaczej to działa odwrotnie czego wiele rodziców nie rozumie. przynajmniej takie moje zdanie. mam nadzieje że nie zostane tu mocno skrytykowana :)

nita15b

Nie wszedł do kina bo pewnie ciężko znaleźć było dla niego dystrybutora - patrz ile zarobił w USA. Jeszcze nie widziałem, ale warto zobaczyć Sandlera w czymś innym niż głupia komedia :-)

ocenił(a) film na 8
borsuk96

właśnie troche dziwne że tylko tyle zarobił no ale cóż, widocznie nie włożyli tyle pieniędzy w reklame jak przy innych filmach :) co do sandlera to zgadzam sie, zawsze to jakas odmiana i musze powiedzieć nawet ciekawie wypadł. film polecam

ocenił(a) film na 7
nita15b

film przewidywalny, ale narracja i sposób przedstawienia relacji bardzo dobry. ogólnie miłe zaskoczenie. bez rewelacji, ale zdecydowanie na plus.

nita15b

Opis filmu wystarczy. Banał spóźniony o dekadę.

ocenił(a) film na 7
nita15b

Już dotarł, tyle że na DVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones