PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701515}

Uwiązani

Men, Women & Children
6,6 19 239
ocen
6,6 10 1 19239
6,8 4
oceny krytyków
Uwiązani
powrót do forum filmu Uwiązani

Odrealniony

ocenił(a) film na 4

W polskich realiach film słabo się odnajduje w Ameryce owszem ale u nas z lekka przerysowany. Podobał mi się, ale postać, którą grała Garner była tak psychiczna i niereformowalna, że na miejscu tej dziewczyny zastosowałabym przemoc domową.

ocenił(a) film na 9
Blake_filmweb

Może troszeczkę krytyczny obraz dzisiejszego świata, ale świetnie pokazujący teraźniejszą młodzież. Samemu, można bez problemu zaobserwować istnienie dwóch "światów" nastolatków. Film może nie najlepiej, ale dobrze odnajduje się w naszych realiach.

ocenił(a) film na 6
Blake_filmweb

Jaka jej postać była wpieniająca...Usilnie pilnowała córki a sama planowała się puścić....:) Jej bohaterka była trochę przerysowana,ale należy oddać część aktorce,która ją grała,bo...potrafiła być przekonywująco-wpieniająca

Gladiator1000

Z kim niby próbowała się puścić? Chyba pomyliły Ci się bohaterki ..

ocenił(a) film na 6
noname_21

Nie,bankowo próbowała. Z kimś tam pisała na jakimś portalu i chyba nawet robiła sobie fotosy

Gladiator1000

Tak ale to Inna bohaterka. Ta co jej mężem w filmie był Adam Sandler i byli znudzeni swoim małżeństwem. A ta co tak pilnowała córki to Jennifer Garner i to nie ta babka. Musiało Ci się pomylić

ocenił(a) film na 6
noname_21

Albo tak ? Szkoda,już usunąłem film. Inaczej bym sprawdził,ale wierzę na słowo :)

Gladiator1000

Oglądałam niedawno, możesz mi wierzyć :)

Gladiator1000

To nie Garner szukała kochasia ;)

ocenił(a) film na 6
filmowy_laufer

Spoko i dzięki :)

ocenił(a) film na 5
Blake_filmweb

Ja myślę że każdy z takimi opiniami (i dziećmi, zwłaszcza w wieku gimbazjalnym) powinien się zainteresować tym co jego pociechy wyprawiają w sieci. A potem zająć się kwestią realności w polskich warunkach. Od paru lat rodzice zwykli przyjmować postawę: nie wiem, nie widzę i nie dopuszczam do świadomości... Tylko potem odbierając dzieci z komisariatu, szpitala albo wezwania do szkoły robi się wielkie oczy z tekstem "moja córka !?!?" w życiu !, nigdy ! To taki dobry chłopak, pewnie ktoś mu to podrzucił... to nie jego! ja do kuratorium napiszę co się dzieje w tej szkole... Resztę sobie dopowiedzcie sami.
A dzieją się cuda... w niedzielę w chórze kościelnym śpiewa a w necie się chwali jak to się ugotowała na ostatniej imprezie że nie pamięta ilu ich było... Chłopaki nie lepsi.
Nie generalizuję ale im bardziej rodzice przekonani o świętości swoich pociech tym te pociechy więcej za uszami mają.
I to zasranym obowiązkiem rodziców jest wiedzieć a przede wszystkim mieć świadomość tego co się dzieje i gdzie się obracają ich dzieci. Nie mam tu na myśli "permanentnej inwigilacji" jaką stosowała jedna z matek ale warto czasem siąść i przejrzeć czym się dziecko zajmuje w tzw: czasie wolnym, warto ruszyć dupę o 1 czy 2 w nocy i sprawdzić w jakim stanie wraca do domu i przejrzeć historię czy czasem nie upload`ował filmiku jak podpalili kota.

ocenił(a) film na 8
Blake_filmweb

odrealniony? nie sądze...

ocenił(a) film na 8
Blake_filmweb

„To tylko seks” dostał 10, a ten jest odrealniony?? Chyba warto jeszcze raz obejrzeć i sprawdzić czy już przekaz jest jaśniejszy ;) Film niestety pokazuje złożoność ludzkiej natury i jak łatwo można przesadzić w jedną lub w drugą stronę. Niestety technika, którą można wykorzystać w pozytywny sposób, działa w sposób odwrotny potęgując niezrozumienie innych, samotność i trudności w kontaktach międzyludzkich. W sporej części to taki swoisty podręcznik dla rodzica :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones