PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598981}

Niezwykłe życie Timothy Greena

The Odd Life of Timothy Green
6,8 15 912
ocen
6,8 10 1 15912
Niezwykłe życie Timothy Greena
powrót do forum filmu Niezwykłe życie Timothy Greena

Splodza sobie dzieciaka a pozniej okazuje sie w wiekszosci przypadkow nie potrafia tego udzwignac albo ida w druga strone. Chca byc super cool i nowoczesnie wychowywac potomka prawie bez zadnych zakazow tak zeby byl trendy na wszystko mu pozwalajac.

Powiedzmy ze wezme pod uwage iz trzeba zapier*alac na 3 etatach jednakze:
wiekszosc nie ma czasu zajrzec dziecku do ksiazki
nie ma czasu porozmawiac o problemach dziecka
nie ma czasu sie z nim pobawic
nie ma czasu pograc w pilke itp

obecnie najlepiej pierd*lnac przed TV albo komputer i niech dzieciak zajmuje sie soba samym.

O zaspokajaniu wlasnych niespelnionych marzen zmuszajac dzieciaka do pewnych rzeczy pisac nie bede gdyz jest to dla mnie patologia. Wysylanie na 2223213 dodatkowych zajec to zenada.

Podobnie wyscig szczurow. Moje najlepsze. Najmadrzejsze. Naj the best.

EHhhh. Moj brat pracuje w szkole i zawsze mi powtarza.
To nie dzieciaki sa zle. Sa jeszcze male, niedojrzale, pozniej w glupkowatym wieku. POzniej zagubione i w okresie buntu. To rodzice sa POPIER@OLENI. Z dzieckiem zawsze mozna sie porozumiec. Dogadac. UStalic cos. WYmusic. WYegzekwowac.

Wszystko psuje taki nowoczesny rodzic ktory przyjdzie i zacznie SZCZEKAC jakie to dziecko jest biedne i zaszczute. Czego wy od niego chcecie.

BEZNADZIEJNA sprawa.
Pozdrawiam.

redaktor_naczelny_2012

Tylko gdyby nie ich praca to dziecko nie miałoby co jeść to nie gimnazja idzie do pracy a nie robi nic i potem imprezy narkotyki młodzież jest zła dziecko musi się zająć sam sobą albo nie h niania się nim opiekuje najlepiej nie mieć bachorów i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones