PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376049}

Duchy moich byłych

Ghosts of Girlfriends Past
6,2 78 657
ocen
6,2 10 1 78657
5,0 6
ocen krytyków
Duchy moich byłych
powrót do forum filmu Duchy moich byłych

Niby zwykła komedia romantyczna a padło w niej kilka ciekawych zdań wartych przemyślenia chociażby to " W związku władze ma ten komu mniej zależy ". Akurat z tym musze się zgodzić. Jeżeli też pamiętacie jakieś dobre cytaty to piszcie.

ocenił(a) film na 6
statham43

Jeżeli mamy na myśli "związek" dwójki dzieciaków, to może i ten cytat jest zasadny. Jeżeli natomiast bierzemy pod uwagę związek dwójki ludzi na całe życie, to jest on jedną wielką bzdurą.

statham43

To prawda... banalna komedia romantyczna, ale było kilka ciekawych zdań... także zwróciłam uwagę na to, że " w związku władzę ma ten komu mniej zależy ". To zdanie nie mówi już o uczuciu pomiędzy dwojgiem ludzi. Według mnie jest to już wyrachowanie i próba przeciągnięcia swoich racji na swoją stronę, a w przyszłości .... być może władza nad drugą osobą i jej emocjami.

ocenił(a) film na 7
statham43

To akurat słyszałem wielokrotnie i uważam to za prawdę, ale tekst: "kobiety lubią być ruchane, ale nie wyruchane" na stałe wejdzie do mojego słownika i warto było wrócić do tego filmu

ocenił(a) film na 6
karwo88

Ten również zapamiętałam ;) Oba teksty godne uwagi. Znam taką wersję pierwszego:
"Ktoś kiedyś powiedział, że w związkach silniejszy jest ten komu mniej zależy. I miał rację. Ale siła nie oznacza szczęścia. Myślę, że szczęście się pojawia kiedy bardziej ci zależy na ludziach, a nie kiedy mniej. "
Na początku się z tym zgadzałam, ale teraz oba warianty wydają mi się kijowe. Siła / władza nie daje szczęścia, ale kiedy to nam bardziej zależy również cierpimy.
Nikt nie powinien kochać bardziej lub mniej, jednak najlepiej jeśli uczucie rozłoży się po równo.

ocenił(a) film na 7
statham43

"Zapominamy o nieszczęśliwej miłości kiedy zakochamy się bardziej"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones