PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746547}

Cuda z nieba

Miracles from Heaven
7,4 37 606
ocen
7,4 10 1 37606
Cuda z nieba
powrót do forum filmu Cuda z nieba

Wydaję mi się...

ocenił(a) film na 10

że to będzie coś podobnego jak z ,,Niebo istnieje... naprawdę''

Chomik10

dokladnie, motyw choroby i nieba

ocenił(a) film na 10
keteek

tylko że w tym filmie jest nadzieja że to prawda, bo ,,Niebo istnieje... naprawdę'' to niestety kłamstwo

Chomik10

skąd wiesz że Niebo istnieje naprawdę" było kłamstwem?

ocenił(a) film na 10
adidos09

Bo na jednej stronie, jest napisane, że to kłamstwo bo autor to przyznał

Chomik10

podeślesz mi linka?

ocenił(a) film na 10
adidos09

http://ksiazki.wp.pl/tytul,Chlopiec-ktory-wrocil-z-nieba-przyznaje-sie-do-klamst wa,wid,21180,wiadomosc.html?ticaid=1165bf&_ticrsn=3

ocenił(a) film na 10
adidos09

prosze

Chomik10

Ale to nie jest ta historia. :)

adidos09

To nie jest opowieść Toda, ale jakiegoś innego chłopca.

Chomik10

A dowodem na to że chłopiec z "Niebo istnieje...naprawdę" odwiedził niebo jest fakt, że tylko jeden z obrazów jake oglądał ten chłopiec zrobił na nim wrażenie i powiedział że "tak wygląda Jezus" Obraz namalowała dziewczynka która również widziała Jezusa, a nie spotkali się ze sobą wcześniej.

ocenił(a) film na 10
adidos09

a no w sumie racja XDD

ocenił(a) film na 7
Chomik10

Nie do końca jest to tym samym, w tym filmie jest więcej wzruszenia, pochylenia się nad cierpieniem, utraty wiary i jej odzyskiwania. Pobyt w niebie jest tu przedstawiony bardziej epizodalnie niż w "Niebo istnieje naprawdę". Film widziałam wczoraj

ocenił(a) film na 10
lusi83

a mogę wiedzieć gdzie oglądałaś?

ocenił(a) film na 7
Chomik10

W Grudziądzu w Heliosie.

ocenił(a) film na 10
lusi83

Dzięki

Chomik10

potem się okaże że właśnie ten upadek z drewa spowodował zzatrzymanie choroby, jakoś w badaniach to wykażą.. Ale cóż to też cud, bo w ilu przypadkach po spadnięciu z drzewa coś takiego się dzieje, cud, Bóg, placebo, ważne że zadziałało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones